BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro pareigūnė priglaudė ugniagesių išgelbėtą kačiuką

Data

2020 04 22

Įvertinimas
0
93687.jpg


Naktį iš 2020 m. balandžio 19-osios į balandžio 20-ąją Ukmergėje užsidegė sandėliukai. Gesindami gaisrą ugniagesiai gelbėtojai išgirdo kniaukimą ir sandėliuko kampe įrengtame katės guolyje rado mažą kačiuką. Deja, jo mama ir dar vienas katės jauniklis gaisro metu žuvo.

Kadangi buvo naktis ir sandėliuko šeimininkų nebuvo, ugniagesiai išgelbėtą kačiuką pasiėmė su savimi. Jis buvo labai silpnas ir net nebuvo aišku, ar išgyvens...

Kai grįžę po gaisro ugniagesiai gelbėtojai pranešė Bendrojo pagalbos centro pajėgų valdytojams apie išgelbėtą kačiuką, viena iš pareigūnių, Vilniaus skyriaus specialistė vidaus tarnybos leitenantė Svetlana Karniliuk, pasisiūlė juo pasirūpinti.

Kadangi pati mergina tuo metu buvo tarnyboje, į Ukmergę nuvyko ir kačiuką paėmė jos draugas. Grįžus į Vilnių, kačiukas buvo nuvežtas veterinarų apžiūrai. Pripažinus jį sveiku, Svetlana parsivežė mažylį namo.

Kačiuką dar reikia maitinti iš buteliuko, globoti. Tačiau Svetlana tiki, kad jis sėkmingai augs ir stiprės. Tuo labiau, kad ji turi patirties – kaip teigia mergina, tai ne pirmas augintinis, kurį ji priglaudžia. Tai liudija, kad iIgametė Bendrojo pagalbos centro pareigūnė pasižymi ne tik profesionalumu, aktyvia savanoryste ugniagesių gelbėtojų gretose, bet ir gera širdimi, jautrumu. „Kaip nepadėti, jei galiu tai padaryti“, – sakė ji paklausta, kaip kilo mintis pasirūpinti ugniagesių išgelbėtu kačiuku.