BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro darbuotojų komanda nominuota LMSF apdovanojimui

Data

2016 11 11

Įvertinimas
0
IMG_2938.jpg


Bendrąjį pagalbos centrą (BPC) pasivijo šių metų vasaros atgarsiai. „Ryterna modul Mototurizmo ralio“ organizatoriai pasiūlė BPC darbuotojų jungtinę komandą „Skubi Pagalba 112“ kandidate į Lietuvos motociklų sporto federacijos 2016 m. apdovanojimų nominaciją „Metų komanda“.

2016 m. rugpjūčio 20 d. mototurizmo ralyje dalyvavusi BPC darbuotojų komanda buvo įvertinta už tai, kad savo entuziazmu užkrėtė ir motociklų nevairuojančius kolegas bei aktyviai – su šou elementais – pasakojo apie mototurizmą viešojoje erdvėje.

Lietuvos motociklų sporto federacija kasmet kviečia rinkti labiausiai nusipelniusiuosius motociklų sportui. Nuo 2016 m. lapkričio 11 iki lapkričio 18 d. vyksta balsavimas elektroninėje erdvėje https://www.surveymonkey.com/r/ZYDBWZM. Iškilmingas metinių apdovanojimų vakaras vyks 2016 m. gruodžio 3 d. Kaune, pramogų klube „Renginių oazė“.