BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro darbuotojos dalijosi patirtimi emocinės paramos tarnybų konferencijoje

Data

2020 09 28

Įvertinimas
0
200927.jpg


2020 m. rugsėjo 27 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūnės Birutė Riaubienė ir Daiva Muranovienė dalijosi patirtimi Lietuvos emocinės paramos tarnybų asociacijos (LEPTA) metinėje konferencijoje „2020-ųjų atnešti pokyčiai – ar mes pasiruošę?“

Į kasmetinį dvi dienas trukusį renginį, kuris vyko Ežeraičių k. (Vilniaus r.) įsikūrusiame laisvalaikio, poilsio ir renginių komplekse „Vilnius Grand Resort“, atvyko keturių emocinę paramą teikiančių tarnybų – „Vaikų linija“, „Jaunimo linija“, „Vilties linija“ ir „Pagalbos moterims linija“ – atstovai, psichikos sveikatos specialistai, svečiai iš Sveikatos apsaugos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijų ir kitų institucijų. Renginio metu buvo apžvelgti LEPTA veiklos rezultatai, dalijamasi tarnybų patirtimi, per karantiną dėl COVID-19 patirtais iššūkiais ir atrastais sprendimais.

BPC Vilniaus skyriaus vyriausioji specialistė B. Riaubienė supažindino konferencijos dalyvius su BPC veiklos principais, skambinančiojo buvimo vietos nustatymo galimybėmis, o Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė D. Muranovienė papasakojo apie karantino metu įvykusius darbo organizavimo pokyčius, turėjusius užtikrinti maksimalų budinčių pamainų darbuotojų saugumą ir BPC veiklos tęstinumą. Jų pranešimas „BPC darbo organizavimas karantino metu“ buvo iliustruotas ne tik kartografine bei grafine medžiaga, bet ir autentiškomis nuotraukomis, kuriose užfiksuotas rytinis BPC darbuotojų temperatūrų tikrinimas, bekontaktis pamainų pasikeitimas ir kitų saugumo rekomendacijų įgyvendinimas kasdienėje BPC veikloje. Po pranešimo pareigūnės ir renginyje taip pat dalyvavusi BPC psichologė Ugnė Kabelkaitė atsakė į konferencijos dalyvių klausimus.