BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro darbuotojai sėmėsi žinių Vadovybės apsaugos tarnybos surengtuose mokymuose

Data

2021 04 22

Įvertinimas
0
microsoft-teams-title.jpg


2021 m. balandžio 15 ir 22 dienomis, siekiant tobulinti profesinę kompetenciją bei gebėjimus atpažinti pavienių asmenų destruktyvaus elgesio riziką, Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojams buvo surengti nuotoliniai mokymai „Pavienių asmenų įspėjamojo elgesio formos. Saugaus ir efektyvaus bendravimo su asmeniu, kurio elgesys kelia susirūpinimą, principai“. Juos vedė Lietuvos Respublikos vadovybės apsaugos tarnybos (seniau – Vadovybės apsaugos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos), su kuria BPC bendradarbiauja jau ne vienerius metus, pareigūnai.

Beveik 40 klausytojų – ne tik teritorinių, bet ir Parengties ir kokybės kontrolės, Informacinių technologijų ir Organizacinio skyrių darbuotojai, kurie buvo padalinti į dvi grupes, turėjo galimybę susipažinti su Vadovybės apsaugos tarnybos vykdoma pavienių asmenų smurtinių išpuolių prevencija, destruktyvaus elgesio rizikos vertinimu ir valdymu. Mokymai buvo iliustruoti realių įvykių pavyzdžiais, vaizdo ir garso įrašais, o BPC darbuotojai sulaukė daug vertingų patarimų, kaip atpažinti pavienių asmenų keliamą grėsmę, kokios yra įspėjamojo elgesio pasireiškimo formos, kaip reikėtų į jas reaguoti ir išlaikyti kontrolę... Visa naujai išgirsta informacija dar labiau pagilino ir praplėtė jau turėtas bendravimo psichologijos žinias ir turėtų būti naudinga kasdieniame BPC darbe.