BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro darbuotojai palaiko Ukrainos žmones

Data

2022 03 22

Įvertinimas
0
2765.jpg


Karas Ukrainoje nepalieka abejingų. Ne išimtis ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojai. Tarp jų yra ir savanoriaujančių, ir aukojančių pinigines lėšas, ir padedančių daiktais ar net maldomis.

2022 m. kovo 21 d. Klaipėdos skyriaus administracijos darbuotojos nuvežė gausų paramos rinkinį į Melnragėje įsikūrusį pagalbos ukrainiečiams centrą.

Idėja kilo Vitai Kuncienei, o kitos kolegės nuoširdžiai ją palaikė. Prieš rinkdamos paramą jos pasidomėjo, kokių daiktų labiausiai reikia. Todėl gausiame rinkinyje radosi ir kojinių, ir avalynės, ir skalbimo bei asmens higienos priemonių… Visus nupirktus daiktus jos sudėjo į dėžes, dovanų maišelius ir kuprines, dekoruotas numeriu 112. Ir ne tik todėl, kad tokiu būdu pažymėtų savo surinktą paramą. Tiesiog BPC jau pasiekė žinios, jog į Lietuvą atvykę ukrainiečiai nežino ir teiraujasi, kokiu numeriu mūsų šalyje galima išsikviesti skubią pagalbą. Tokiu būdu tie lipdukai ir užrašai ant kuprinių atliks ir svarbią informacinę misiją.

Beje, jau nuvežusios surinktą paramą į pagalbos ukrainiečiams centrą, BPC darbuotojos išgirdo, jog ten šiuo metu labai trūksta ir paramos maistu. Todėl ilgai nedvejojusios jos nuskubėjo į šalia įsikūrusį prekybos centrą ir dar nupirko miltų, makaronų, pieno. Tiek, kiek panešė.

Norisi tikėtis, kad taip negailėdami nei laiko, nei asmeninių lėšų ukrainiečius remia daugelis Lietuvos žmonių. Nes ukrainiečiai kovoja ne tik už savo šalį, bet ir už mus visus.