BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro darbuotojai dalyvavo mokymuose apie konfliktų valdymą

Data

2016 10 28

Įvertinimas
0
IMG_3162.JPG.jpg


2016 m. spalio 28 d. vyko vidiniai Bendrojo pagalbos centro (BPC) darbuotojų mokymai. Kviestinis lektorius Linas Zaronskis skaitė jiems paskaitą „Konfliktų valdymas“.

Iš profesijos gydytojas, vėliau ilgą laiką farmacijos versle sukęsis L. Zaronskis jau kelerius metus užsiima mokymais ir konsultavimu. Viena iš jo ekspertinių sričių – konfliktų ir probleminių bendravimo situacijų valdymas, derybų menas.

BPC darbuotojams lektorius aiškino apie darbe kylančius konfliktus: dėstė konfliktų priežastis, vardijo jų valdymo etapus, nušvietė konfliktų įveikimo strategijas ir kitus klausytojus dominusius klausimus. Mokymų dalyviai sužinojo, jog geriausiai visus konfliktus gesina paprastos frazės „Taip, Jūs teisus“ ir „Kaip gerai, kad…“

Mokymuose dalyvavo BPC administracijos darbuotojai ir BPC Vilniaus skyriaus budinčios pamainos vyresnieji pareigūnai.