BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro darbuotojai dalyvavo JAV ambasadoje vykusiame priėmime

Data

2022 09 12

Įvertinimas
0
USAA001.jpg


Prieš 21-erius metus, 2001 m. rugsėjo 11 d., Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) buvo įvykdytas turbūt labiausiai pasaulyje žinomas teroro išpuolis, nusinešęs 3 tūkst. žmonių gyvybių.

Kasmet prisimenant šio išpuolio aukas pagerbiami ir tie, kurie, rizikuodami savo gyvybe ir sveikata, tuomet gelbėjo kitus. 

2022 m. rugsėjo 8 d. JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist tragiškų rugsėjo 11-osios įvykių metinių proga surengė specialų priėmimą priešakinės grandies pareigūnams ir darbuotojams, pirmiesiems reaguojantiems į nelaimingus incidentus, skubantiems į pagalbą krizių ir ekstremalių situacijų metu. Renginyje greta kitų tarnybų darbuotojų dalyvavo ir grupė Bendrojo pagalbos centro atstovų – skubiosios pagalbos skambučių operatorių ir priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdytojų.

Kaip savo kalboje kreipdamasis į susirinkusiuosius pažymėjo ambasadorius, jis ir visa ambasados bendruomenė yra dėkingi Lietuvos pareigūnams už jų nepaliaujamą atsidavimą darbui ir pareigai. „Jūsų darbas yra neišmatuojamas ir įkvepiantis – žmonių gyvenimams, prie kurių prisiliečiate, ir jaunesnėms kartoms, kurias įkvepiate“, – sakė J. E. R. S. Gilchrist.