BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrojo pagalbos centro darbuotojai dalyvavo aplinkos švarinimo akcijoje „Darom 2016“

Data

2016 04 22

Įvertinimas
0
IMG_2411.jpg


2016 m. balandžio 22 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija kartu su Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ąja komanda pakvietė į tradicinę akciją „Darom 2016“. Jos metu buvo švarinamos Neries pakrantės Šilo tilto prieigose.

Prie akcijos dalyvių prisijungė ir grupė Bendrojo pagalbos centro (BPC) vyrų. Jie kartu su ugniagesiais gelbėtojais darbavosi kairiajame upės krante, rinko šiukšles aplink BPC pastatą.

Nors stigo saulės, o galiausiai prakiuro ir dangus, tai nesugadino geros akcijos dalyvių nuotaikos, tik šiek tiek pakoregavo išankstinius planus.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija kartu su Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ąja komanda bendrą aplinkos švarinimo akciją surengė jau ketvirtus metus iš eilės.