BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrasis pagalbos centras sulaukė svečių iš Moldovos

Data

2016 10 19

Įvertinimas
0
IMG_3129.jpg


2016 m. spalio 19 d. Bendrasis pagalbos centras (BPC) sulaukė svečių iš Moldovos – jame apsilankė šios šalies Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybų ir Greitosios medicinos pagalbos dispečerinių vadovai. Svečius pasitikęs ir pasveikinęs BPC viršininkas Audrius Čiuplys vėliau jų globą patikėjo Vilniaus skyriaus viršininkei Jelenai Montvilienei.

J. Montvilienė supažindino svečius su BPC struktūra, veikla, sąveika su pagalbos tarnybomis, statistiniais duomenimis, vietos nustatymo galimybėmis ir tarnyboje pasitaikančiais iššūkiais.

Kadangi Moldovoje dar tik kuriama panaši skubios pagalbos telefono tarnyba, svečiai turėjo nemažai praktinių klausimų, teiravosi, kur ir kaip rengiami BPC darbuotojai. Jie taip pat nekantravo apsilankyti operatorių salėje, pamatyti, kaip vyksta skambučių priėmimo, pagalbos prašymų registravimo ir perdavimo procesas.

Operatorių salėje delegacijos nariams buvo parodyta programinė ir techninė įranga, paaiškinta, kaip vykdomas priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdymas, pasidalinta kitomis profesinėmis paslaptimis. Susidomėję svečiai stebėjo, kaip dirba pamainos vyresnieji pareigūnai – Daiva Muranovienė ir Darius Pesliakas. Atokvėpio minutę pastariesiems taip pat teko atsakyti į begalę klausimų.

Moldovos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos delegacija lankėsi Lietuvoje įgyvendinant Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšomis finansuojamą projektą „Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos gelbėjimo pajėgumų stiprinimas“.