BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrasis pagalbos centras sulaukė Lietuvos kurčiųjų draugijos padėkos

Data

2020 10 06

Įvertinimas
0
20201006.jpg


2020 m. spalio 6 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) apsilankė Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) prezidentas Kęstutis Vaišnora ir LKD kultūrinių renginių organizatorė Justina Vertelkaitė. Jie susitiko su BPC viršininku Audriumi Čiupliu ir BPC Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus pareigūnėmis Stase Grišiniene ir Daiva Muranoviene.

Svečiai atvyko norėdami padėkoti BPC darbuotojams už nuolatinį bendradarbiavimą, nuoširdų palaikymą ir svarbų vaidmenį kuriant skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 mobiliąją programėlę. BPC darbuotojų vardu priimdamas LKD padėką bei atminimo dovanas BPC viršininkas A. Čiuplys prisipažino nesitikėjęs tokios padėkos ir esąs labai maloniai nustebintas.

Daug gražių žodžių ir atminimo dovanėlių sulaukė ir S. Grišinienė bei D. Muranovienė. Šios pareigūnės rugsėjo mėnesį didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje – vedė mobiliosios programėlės pristatymus kurčiųjų bendruomenės nariams.

Įteikę padėką ir dovanas, svečiai su BPC atstovais aptarė šių dienų aktualijas, bendradarbiavimo perspektyvas ir pasidalijo savo ateities planais.