BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrasis pagalbos centras mini 17-ąjį gimtadienį

Data

2020 10 02

Įvertinimas
0
DSC_0975.JPG


2020 m. spalio 2 d. Bendrasis pagalbos centras (BPC) mini savo 17-ąjį gimtadienį – 2003 m. spalio 2 d. jis buvo įregistruotas Lietuvos Respublikos įmonių rejestre (dabar – juridinių asmenų registras).

BPC viršininkas Audrius Čiuplys, sveikindamas darbuotojus įstaigos 17-ojo gimtadienio proga, dėkojo jiems už nelengvą ir atsakingą darbą ir linkėjo kiekvienam iš jų turėti po savo Angelą sargą, kuris globotų juos kasdieniame gyvenime.

Už pavyzdingą pareigų atlikimą dešimt darbuotojų – šeši Klaipėdos skyriaus, trys Vilniaus skyriaus darbuotojai ir viena Informacinių technologijų skyriaus valstybės tarnautoja – sulaukė BPC viršininko pasirašytų padėkų, o budinčių pamainų darbuotojų nuotaiką pakėlė šventiniai tortai.

BPC buvo įsteigtas įgyvendinant Europos Sąjungos direktyvas dėl bendrojo Europos skubaus iškvietimo telefono numerio 112 įdiegimo valstybėse narėse. Skambučių administravimas pradėtas nuo 2004 m. – iš pradžių tik Vilniaus mieste ir rajone, vėliau – ir kituose rajonuose bei apskrityse. Nuo 2013 m. liepos mėn. BPC administruoja pagalbos skambučius ir valdo priešgaisrines gelbėjimo pajėgas visoje Lietuvos teritorijoje. Per savo gyvavimo laikotarpį jis jau atsakė į daugiau kaip 40 mln. pagalbos skambučių.

Šiuo metu BPC turi 3 teritorinius skyrius: Vilniaus, Klaipėdos ir Alytaus. 2020 m. spalio 1 d. duomenimis, jame dirba 349 darbuotojai (iš jų 221 – statutiniai valstybės tarnautojai).