BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrasis pagalbos centras dalyvavo renginyje „Budinti Lietuva“

Data

2022 05 06

Įvertinimas
0
IMG040.jpg


2022 m. gegužės 4-ąją, minint Šv. Florijono – ugniagesių globėjo – dieną, Vilniuje vyko šiai dienai skirtas renginys „Budinti Lietuva“. Jo metu Katedros aikštėje įrengtoje ekspozicijoje su gyventojais bendravo Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai: ugniagesiai gelbėtojai, civilinės saugos ir valstybinės priešgaisrinės priežiūros specialistai, Ugniagesių gelbėtojų mokyklos, Gaisrinių tyrimų centro pareigūnai.

Pirmą kartą po ilgokos pertraukos tokiame viešame renginyje dalyvavo ir Bendrojo pagalbos centro (BPC) pareigūnai. Ištisus du metus, siekiant užtikrinti BPC veiklos tęstinumą COVID-19 pandemijos metu, buvo stengiamasi saugoti gyvybiškai svarbias funkcijas atliekančius BPC darbuotojus, todėl bet kokie išoriniai kontaktai buvo griežtai ribojami.

Vienoje iš palapinių įsikūrę BPC pareigūnai bendravo ir su mažais, ir su dideliais šventės lankytojais, kitais dalyviais, vaišino juos numerio 112 logotipu papuoštais saldainiais, dovanojo vaikams skirtų knygelių, lipdukų, popierinių vėliavėlių... Ne vienas garbaus amžiaus lankytojas iš renginio išėjo nešinas lauktuvėmis savo vaikaičiams, o dauguma jaunųjų vilniečių demonstravo puikias žinias ir neklysdami vardijo skubiosios pagalbos tarnybas, kurias galima išsikviesti numeriu 112. Į šventę užsukę šiuo metu Lietuvoje prieglobstį radę ukrainiečiai taip pat sakė žinantys numerį 112, o tie, kuriems jau teko kviestis skubiosios pagalbos tarnybas, džiaugėsi sulaukę greito ir tikslaus reagavimo.