BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrasis pagalbos centras aktyvina savo edukacinę veiklą

Data

2016 10 19

Įvertinimas
0
2012-02-10-10-37-12-DSC_0141.jpg


Bendrasis pagalbos centras (BPC), siekdamas prisidėti prie sąmoningos ir atsakingos visuomenės ugdymo, aktyvina savo edukacinę veiklą.

Nuo 2016 m. spalio mėn. BPC Vilniaus skyriaus pareigūnai greta nemokamų ekskursijų moksleivių grupėms BPC patalpose veda ir nemokamus edukacinius užsiėmimus išvykose.

Į mokymo įstaigas vykstantys pareigūnai supažindina vaikus su skubios pagalbos telefono numerio 112 paskirtimi, paaiškina, kaip ir kokiais atvejais kviesti pagalbą, o kokiais atvejais skambinti nederėtų. Užsiėmimų metu vaikų laukia žaidimai, užduotys ir staigmenos.

Kol kas užsiėmimai išvykose rengiami tik trečiadieniais, nes sulaukiama daug pageidaujančių apsilankyti ir pačiame BPC, susipažinti su pareigūnais, jų darbu, tiesiogiai stebėti, kaip priimami skambučiai, registruojami ir pagalbos tarnyboms perduodami pagalbos prašymai.

Tikimasi, kad tiek ekskursijose, tiek ir edukaciniuose užsiėmimuose dalyvaujantys vaikai ne tik įsidėmės skubios pagalbos telefono numerį, bet ir lengviau suvoks pagrindinius saugaus elgesio principus, žinos, kaip elgtis nelaimės atveju.