BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre vyko pareigūnų fizinio pasirengimo tikrinimas

Data

2016 06 10

Įvertinimas
0
IMG_2585.jpg


2016 m. gegužės pabaigoje ir birželio pradžioje vyko kasmetinis Bendrojo pagalbos centro (BPC) statutinių valstybės tarnautojų fizinio pasirengimo tikrinimas.

BPC dirbantys statutiniai valstybės tarnautojai yra vidaus tarnybos sistemos pareigūnai, todėl ir jų fizinis pasirengimas turi atitikti visiems vidaus tarnybos sistemos pareigūnams keliamus reikalavimus. Pareigūnų fizinis pasirengimas tikrinamas atliekant kompleksą fizinių pratimų, susijusių su jėga, greičiu ir ištverme, ir skaičiuojant už jų atlikimą nustatytus taškus.

Tikrinimo metu BPC pareigūnai pirmiausia turėjo bėgti šaudykle 10 x 10 m. Šiuo pratimu buvo vertintas jų vikrumas ir greitis, koordinaciniai gebėjimai judant. Vėliau reikėjo lenkti ir tiesti rankas nuo horizontalios atramos (t. y. daryti atsispaudimus) arba atlikti prisitraukimus prie skersinio. Tokiu būdu buvo tikrinta jėga. Ir galiausiai buvo atliekamas ištvermės pratimas – pareigūnai turėjo bėgti 1000 arba 2000 m.

Visi pareigūnai pademonstravo puikų fizinį pasirengimą ir išlaikė normatyvus iš pirmo bandymo.