BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre vyko komandos formavimo mokymai

Data

2016 11 11

Įvertinimas
0
Nomeda-001.jpg


2016 m. lapkričio 11 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) psichologė ir organizacijų konsultantė Nomeda Brazdžiūnaitė-Sanden vedė bendradarbiavimo ir komandos formavimo mokymus, kuriuose dalyvavo BPC vadovybė, Vilniaus, Klaipėdos ir Alytaus teritorinių skyrių administracija, Parengties ir kokybės kontrolės, Informacinių technologijų ir Organizacinio skyrių darbuotojai.

Seminaro metu buvo siekiama geriau pažinti save ir kitus komandos narius, stiprinti tarpusavio pasitikėjimą, bendradarbiavimą ir pozityvumą. Lektorė aiškino, kaip svarbu atskleisti komandą jungiančius dalykus, išmokti koordinuoti komandos veiksmus, didinti komunikacijos aiškumą ir keistis tikslia informacija, tinkamai išnaudoti asmenines komandos narių savybes, kuriomis paremti ir skirtingi jų vaidmenys komandoje.

Teorinė medžiaga buvo įprasminta modeliuojant praktines situacijas. Patyriminių užduočių metu seminaro dalyviai lavino komandinio darbo gebėjimus, ieškojo efektyviausių tarpusavio sąveikos ir problemų sprendimo būdų. Grįžtamasis ryšys buvo gautas peržiūrint užduočių metu filmuotą medžiagą.

Atsisveikindama su mokymų dalyviais, N. Brazdžiūnaitė-Sanden skyrė jiems „namų užduotį“ sukurti BPC komandos konstituciją – „auksines“ taisykles, kurių nuo šiol bus laikomasi bendraujant ir bendradarbiaujant tarpusavyje.