BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre svečiavosi Vilniaus Visų Šventųjų parapijos vaikų laikinosios globos namų auklėtiniai

Data

2016 08 19

Įvertinimas
0
IMG_2794.jpg


2016 m. rugpjūčio 19 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) svečiavosi Vilniaus Visų Šventųjų parapijos vaikų laikinosios globos namų auklėtiniai. Juos pasikvietė patys BPC darbuotojai, pastebėję šių globos namų direktorės Linos Jurkaitės kreipimąsi projekto „Aš už Lietuvą“ svetainėje. Jame buvo kviečiami savanoriai, kurie galėtų organizuoti edukacines programas vaikams.

Susisiekę su Visų Šventųjų parapijos vaikų laikinosios globos namų direktore, jie pakvietė vaikus apsilankyti BPC ir pas Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (Vilniaus APGV) 6-ąją komandą.

Į BPC atvykusius vaikus pasitiko Vilniaus skyriaus viršininko pavaduotoja Jolita Paulauskienė. Ji papasakojo jiems apie skubios pagalbos numerį 112, jo paskirtį ir naudojimą, leido pasiklausyti ir pakomentavo telefoninių pokalbių įrašus.

Vėliau jos lydimi vaikai apsilankė operatorių salėje, kur stebėjo, kaip dirba pagalbos skambučius priimantys pareigūnai, susipažino su jų naudojama įranga. Viešnagės pabaigoje vaikai užsuko ir į operatorių poilsio kambarį, kur išbandė relaksacinius krėslus ir pasigrožėjo akvariume plaukiojančiomis žuvytėmis.

Gavę po mažą atminimo dovanėlę vaikai nusifotografavo su suvenyriniu BPC telefonu ir išskubėjo pas Vilniaus APGV 6-ąją komandą, kur jų laukė pažintis su šauniaisiais ugniagesiais gelbėtojais.