BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre svečiavosi „Vaikų linijos“ atstovai

Data

2016 10 12

Įvertinimas
0
vaiku-linija_logo.jpg


2016 m. spalio 12 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) svečiavosi emocinės paramos tarnybos vaikams ir paaugliams „Vaikų linija“ atstovai. Šios nevyriausybinės organizacijos savanoriai konsultantai teikia pagalbą vaikams europiniu numeriu 116 111 bei internetu.

BPC apsilankę svečiai buvo supažindinti su pagalbos skambučių administravimu, jų statistika, BPC veiklos perspektyvomis ir patys plačiau papasakojo apie savo tarnybą, jos vykdomas iniciatyvas. Buvo aptarti BPC ir „Vaikų linijos“ sąlyčio taškai, jų bendradarbiavimo galimybės.

Pažintinio susitikimo pabaigoje svečiai apsilankė salėje, kurioje dirba operatoriai, priimantys skubios pagalbos prašymus telefono numeriu 112 ir informuojantys apie pagalbos poreikį įvairias pagalbos tarnybas. „Vaikų linijos“ atstovai galėjo gyvai stebėti jų darbą, naudojamą techninę bei programinę įrangą ir tokiu būdu dar geriau perprasti BPC darbo specifiką.