BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre svečiavosi Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas

Data

2016 12 12

Įvertinimas
0
IMG_3241.jpg


2016 m. gruodžio 12 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) pirmą kartą svečiavosi Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas. Jį lydėjo Policijos departamento Pajėgų valdymo valdybos 1-ojo skyriaus viršininkas Mindaugas Puskunigis, bendradarbiaujantis su BPC jau ne vienerius metus.

Svečius sutiko BPC viršininkas Audrius Čiuplys, BPC viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas ir Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas.

Susitikimo pradžioje T. Maroščikas supažindino svečius su tuo, kaip šiuo metu veikia skubios pagalbos sistema ir kaip BPC sąveikauja su pagalbos tarnybomis. Jis taip pat papasakojo apie technologinius sprendimus, naudojamus skambinančiojo vietos nustatymui, pasidalijo žiniomis apie šiuo metu BPC diegiamus Cell ID Timing Advance ir AML vietos nustatymo metodus, pasirengimą priimti „eCall“ signalus iš susidūrusių transporto priemonių ir kitas naujoves. Vėliau L. Pernavas ir M. Puskunigis apsilankė Operatorių salėje, kur galėjo patys pamatyti BPC operatorių naudojamą programinę ir techninę įrangą, stebėti, kaip priimami pagalbos prašymai, rengiami ir perduodami pranešimai apie pagalbos poreikį.

Su BPC vadovais svečiai aptarė esamą bendradarbiavimą, iškėlė siūlymus, kaip abi tarnybos galėtų dar glaudžiau bendradarbiauti ateityje, kurdamos vieningą informacinę sistemą ir priimdamos kitus strateginius sprendimus, leidžiančius dar veiksmingiau ir operatyviau padėti Lietuvos žmonėms.