BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre svečiavosi Lietuvos kelių policijos veteranai

Data

2016 11 18

Įvertinimas
0
IMG_3193.jpg


2016 m. lapkričio 18 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi ir su jo veikla susipažino keturios dešimtys Lietuvos kelių policijos veteranų asociacijos narių. Daugelis jų paliko tarnybą tuomet, kai BPC žengė pirmuosius žingsnius arba dar anksčiau, todėl jiems buvo įdomu susipažinti su per tuos metus pasiekta pažanga, šiuo metu naudojamomis technologijomis ir išgirsti nūdienos aktualijas.

Gausų svečių būrį sutiko ir pasveikino BPC viršininkas Audrius Čiuplys. BPC viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas papasakojo buvusiems kolegoms, kaip šiuo metu veikia skubios pagalbos sistema, kokie technologiniai sprendimai naudojami skambinančiojo vietos nustatymui, supažindino su statistine analize, šiandienos iššūkiais ir kitais klausimais. Savo pristatymą, kad būtų įdomiau, jis iliustravo policijos kompetencijai, o konkrečiai – kelių eismo saugumui, priskirtinų įvykių pavyzdžiais. Po teorinės dalies svečiai galėjo apsilankyti BPC operatorių salėje, savo akimis pamatyti, kaip priimami skambučiai, registruojami ir pagalbos tarnyboms perduodami pagalbos prašymai.

Atsisveikindami su šeimininkais ir dėkodami jiems už įdomų ir turiningą apsilankymą, Lietuvos kelių policijos veteranų asociacijos nariai dovanojo asociacijos ženklelį bei vertingų leidinių apie Lietuvos kelių policijos istoriją.