BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre svečiavosi kolegos iš Latvijos

Data

2016 08 10

Įvertinimas
0
logotips.jpg


2016 m. rugpjūčio 10 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) svečiavosi kolegos iš Latvijos. 34 asmenų delegacija, kuriai vadovavo Latvijos skubios pagalbos centro viršininkas Hermanis Plisko, atvyko iš penkių teritorinių minėto centro padalinių.

Vizito pradžioje BPC viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas supažindino svečius su BPC struktūra, veikla, statistiniais duomenimis. Vėliau jis bei susitikime dalyvavę Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas ir BPC Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė atsakė į kolegų klausimus apie skambučių administravimą ir tam pasitelkiamą informacinę sistemą, pamainų komplektavimą ir valdymą, pagalbos numerio pritaikymą kurtumo negalią turintiems žmonėms ir kt.

Po įvadinio pokalbio svečiai turėjo galimybę apsilankyti operatorių salėje, pamatyti jų naudojamą įrangą, stebėti, kaip priimami skambučiai, registruojami ir įvairioms tarnyboms perduodami pagalbos prašymai. Kolegoms taip pat buvo parodyta ir paaiškinta, kaip vykdomas priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdymas, pademonstruota tam naudojama įranga ir programiniai sprendimai.

Tiek svečiai iš Latvijos, tiek BPC pareigūnai džiaugėsi galimybe pabendrauti, pasidalyti darbo patirtimi, aptarti tarnybų panašumus ir skirtumus. Kolegos lygino darbo ir poilsio sąlygas, darbo apmokėjimą, statutinių valstybės tarnautojų socialines garantijas.

Latvijos pareigūnai taip pat apsilankė pas Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ąją komandą, apžiūrėjo ugniagesių gelbėtojų naudojamą įrangą, gaisrinių mašinų garažą, sporto salę ir kitas patalpas, kurios paliko jiems didelį įspūdį.

Viešnagės pabaigoje vėl susirinkę į BPC salę svečiai iš Latvijos dėkojo lietuvių kolegoms už priėmimą, kvietė apsilankyti pas save, o Latvijos skubios pagalbos centro viršininkas H. Plisko ir BPC viršininko pavaduotojas T. Maroščikas apsikeitė atminimo dovanomis.