BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre svečiavosi jaunieji ugniagesiai iš Ukmergės

Data

2016 04 07

Įvertinimas
0
IMG_2365.jpg


2016 m. balandžio 7 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi Ukmergės „Šilo“ pagrindinės mokyklos Jaunųjų ugniagesių būrelio nariai. Moksleivius lydėjo žmogaus saugos mokytojas, būrelio vadovas Algirdas Survila ir Ukmergės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio viršininkas Audrius Kuprionis.

Su vaikais bendravusi BPC Vilniaus skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Riaubienė atkreipė dėmesį į geras jų žinias, kam skirtas skubios pagalbos numeris 112 ir kokiais atvejais galima kviesti pagalbą. Matosi, kad, lankydami Jaunųjų ugniagesių būrelį, moksleiviai ne tik įdomiai leidžia laiką, bet ir įgyja naudingų saugaus elgesio žinių.

Išklausę trumpą įvadinį pristatymą apie BPC veiklą, vaikai buvo palydėti į BPC operatorių salę, kur galėjo stebėti, kaip dirba į skambučius atsiliepiantys pareigūnai, ką jie mato savo kompiuterių ekranuose.

Apžiūrėję BPC operatorių darbo ir poilsio patalpas, uždavę daug klausimų ir išgirdę išsamius atsakymus, gerai nusiteikę jaunieji ugniagesiai atsisveikino su BPC darbuotojais, prieš tai įsiamžinę prie BPC logotipu papuoštos sienelės. A. Survila ir A. Kuprionis pažadėjo apsilankyti ir kitąmet jau su naujais būrelio nariais.