BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre svečiavosi Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnai

Data

2016 04 22

Įvertinimas
0
ignalina-03.jpg


2016 m. balandžio 22 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) svečiavosi Ignalinos rajono policijos komisariato pareigūnai. Svečius priėmė ir su BPC veikla supažindino Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Riaubienė. 

Pareigūnai apsilankė BPC operatorių salėje, kur galėjo stebėti operatorių darbą, susipažinti su jų naudojama įranga ir BPC informacine sistema. Svečius ypač domino, kaip pildomi pranešimai apie policijos kompetencijai priskiriamus pagalbos prašymus, kurie automatiniu būdu perduodami į Policijos registruojamų įvykių registrą. Policininkai maloniai nustebo sužinoję, kad jų kalbinamas operatorius Vladislavas – buvęs patrulinės tarnybos policininkas, jau dešimtį metų dirbantis BPC. Jie jo teiravosi apie kasdienį darbą, psichologinį krūvį, kitų klausimų.

Vėliau J. Montvilienė ir B. Riaubienė papasakojo svečiams apie mobiliąją aplikaciją „GPIS 112“ ir pademonstravo jos galimybes, tarp kurių – ir tikslus pagalbos prašančiojo buvimo vietos nustatymas.

Apžiūrėję BPC operatorių darbo patalpas, policijos pareigūnai taip pat apsilankė jų poilsio kambaryje, o ekskursiją užbaigė posėdžių salėje, kur BPC darbuotojos atsakė į visus jiems kilusius klausimus.

Po viešnagės BPC ignaliniečiai išskubėjo į svečius pas Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ąją komandą.