BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre lankėsi Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto nariai

Data

2016 05 11

Įvertinimas
0
IMG_2536.jpg


2016 m. gegužės 11 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi  Lietuvos Respublikos Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto (VVSK) nariai, vadovaujami komiteto pirmininko Valentino Bukausko. Susitikime su svečiais dalyvavo vidaus reikalų viceministras Artūras Norkevičius, BPC viršininkas Audrius Čiuplys, viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas, Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė ir BPC atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė.

BPC viršininkas A. Čiuplys supažindino VVSK narius su Centro struktūra, veikla ir jos rezultatais.  Buvo nušviesta sąveika su policija, priešgaisrinėmis gelbėjimo pajėgomis, iki šiol neišspręstas klausimas dėl greitosios medicinos pagalbos pajėgų valdymo, taip pat daug aistrų keliančios skambinančiojo vietos nustatymo techninės galimybės.  BPC viršininkas atvirai kalbėjo apie esamas problemas, iš kurių viena opiausių – darbuotojų trūkumas, sąlygojamas mažo darbo užmokesčio ir ribotų darbuotojų  motyvavimo galimybių.

VVSK pirmininkas V. Bukauskas žadėjo surengti posėdį su sveikatos apsaugos, vidaus reikalų ir socialinės apsaugos ir darbo ministrais bei aptarti su jais klausimą dėl BPC veiklos pajėgumų stiprinimo. Komiteto pirmininko nuomone, formuojant kitų metų biudžetą, Vyriausybė turėtų numatyti daugiau lėšų BPC veiklai.

Susitikimo pabaigoje VVSK nariai apsilankė BPC operatorių salėje, kur susipažino su naudojama technine ir programine įranga, stebėjo, kaip priimami  ir registruojami pranešimai apie pagalbos poreikį.