BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre lankėsi Respublikos Prezidentės vyriausioji patarėja Živilė Šatūnienė

Data

2016 10 20

Įvertinimas
0
IMG_3135.jpg


2016 m. spalio 20 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi Respublikos Prezidentės vyriausioji patarėja, Nacionalinio saugumo grupės vadovė Živilė Šatūnienė. Susitikime dalyvavo vidaus reikalų viceministras Artūras Norkevičius, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) direktorius Remigijus Baniulis, direktoriaus pavaduotojas Vygandas Kurkulis, BPC viršininkas Audrius Čiuplys, viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas, Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas ir Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė.

Pažintį su BPC Ž. Šatūnienė pradėjo nuo apsilankymo operatorių salėje. J. Montvilienė supažindino viešnią su operatorių darbu, paaiškino, kaip priimami ir registruojami pagalbos prašymai. T. Maroščikas pademonstravo šiuo metu BPC diegiamas naujoves: Cell ID Timing Advance vietos nustatymo metodą ir automatinį GNSS vietos nustatymo duomenų perdavimą SMS žinute. 

Vėliau renginys buvo pratęstas BPC salėje. V. Kurkulis pristatė valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos struktūrą, valdymą, išteklius, gaisrų statistiką. PAGD vadovai pasakojo apie kasdienius iššūkius, šių dienų aktualijas, nušvietė savanorių ugniagesių veiklą. A. Čiuplys papasakojo apie BPC veiklos organizavimą, sąveiką su pagalbos tarnybomis, kovą su netiksliniais skambučiais, darbuotojų trūkumo problemą ir BPC finansavimą. Susitikimo pabaigoje Ž. Šatūnienė buvo supažindinta ir su civilinės saugos organizavimu: kolektyvinėmis apsaugos priemonėmis, gyventojų pasirengimo didinimu ir kt. klausimais.

Atsisveikindama su PAGD ir BPC vadovais, Ž. Šatūnienė pažadėjo kitą susitikimą surengti Prezidentūroje.