BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre lankėsi Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius

Data

2020 02 19

Įvertinimas
0
DSC_0750.JPG


2020 m. vasario 18 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) pirmą kartą lankėsi Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) direktorius Saulius Greičius, kurį lydėjo jo pavaduotojas Mindaugas Kanapickas.

Svečius pasitiko BPC viršininkas Audrius Čiuplys, BPC Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas Liutauras Šinkūnas ir BPC Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė.

Pirmiausia Posėdžių salėje PAGD direktoriui buvo pristatyta BPC struktūra, sąveika su skubiosios pagalbos tarnybomis, priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų aliarmavimas, skambučių statistika, personalo valdymas, strateginiai projektai ir 2020-ųjų metų prioritetai. Nevengta ir sudėtingų temų: išsakyti sunkumai ir iššūkiai, su kuriais, įgyvendindamas užsibrėžtus tikslus, susiduria BPC.

Po šios įžanginės dalies PAGD direktorius S. Greičius ir jo pavaduotojas M. Kanapickas buvo pakviesti apžiūrėti BPC patalpas. Trumpai apsilankę griežtai saugomoje serverių patalpoje, visi pakilo į trečiajame pastato aukšte esančią Operatorių salę.

Salėje PAGD direktorius pirmiausia atliko garbingą misiją – Vasario 16-osios proga apdovanotai budinčios pamainos pareigūnei Reginai Urbanovič įteikė Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklą „Už nuopelnus gyventojų saugai“. Vėliau BPC Vilniaus skyriaus viršininkė J. Montvilienė supažindino PAGD direktorių su skambučių operatorių darbo vieta, papasakojo, kaip vyksta skambučių priėmimas, pagalbos prašymų registravimas ir perdavimas skubiosios pagalbos tarnyboms.

Susipažinęs su skambučių operatorių darbu, PAGD direktorius užsuko ir pas priešgaisrines gelbėjimo pajėgas valdančias pareigūnes, kur domėjosi jų darbo specifika, išklausė pastabas ir pasiūlymus dėl pajėgų valdymo gerinimo.

Apžiūrėję darbuotojų poilsio patalpas, PAGD direktorius ir jį lydintys pareigūnai vėl grįžo į Posėdžių salę, kur jų jau laukė visi administracijos darbuotojai. Trumpai pabendravęs su jais, išklausęs nusiskundimų dėl uniformų ir pageidavimų dėl nuotolinio darbo, S. Greičius atsisveikino, linkėdamas visiems BPC darbuotojams kuo geriausios sėkmės ir žadėdamas savo paramą svarbiais klausimais.