BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre lankėsi Moldovos vidaus reikalų ministerijos vadovybė

Data

2016 11 25

Įvertinimas
0
BPC_001.jpg


2016 m. lapkričio 24 d. Bendrasis pagalbos centras (BPC) sulaukė labai garbingų svečių – jame lankėsi Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministras Alexandru Jizdan ir jo vadovaujama delegacija. Svečius lydėjo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas, vidaus reikalų viceministras Artūras Norkevičius, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Tarptautinio bendradarbiavimo departamento direktorė Loreta Poliakaitė ir Moldovos Respublikos ambasados Lietuvos Respublikoje patarėjas p. Victor Palii.

Su darbo vizitu į Lietuvą atvykusi Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos vadovybė domėjosi Lietuvos vidaus reikalų sistemos padalinių – Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Viešojo saugumo tarnybos ir BPC – veikla.

BPC veikla svečius iš Moldovos visų pirma domino todėl, kad joje kuriama panaši skubios pagalbos telefono tarnyba ir jau kiek anksčiau Lietuvoje lankėsi ir patirties sėmėsi Moldovos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Civilinės saugos ir ekstremaliųjų situacijų tarnybos vadovai.

Į BPC atvykusius svečius pasitiko BPC viršininkas Audrius Čiuplys. Susitikime taip pat dalyvavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Vygandas Kurkulis, BPC viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas ir BPC Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė.

J. Montvilienė supažindino delegacijos narius su BPC struktūra, veikla, sąveika su pagalbos tarnybomis, vietos nustatymo galimybėmis ir diegiamomis naujovėmis. Ministras A. Jizdan demonstravo nuoširdų susidomėjimą ir uždavė nemažai jį dominusių klausimų.

Vėliau svečiai ir juos lydintys asmenys apsilankė BPC operatorių salėje, kur buvo supažindinti su kasdieniame darbe naudojama programine ir technine įranga, mobiliosios aplikacijos „GPIS 112“ galimybėmis.

Vizito pabaigoje svečiai dar apžiūrėjo Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos patalpas, ugniagesių gelbėtojų įrangą ir gaisrines mašinas. Šią vasarą Lietuva Moldovai kaip tik dovanojo dešimt senų, bet techniškai tvarkingų gaisrinių automobilių – visi jie sėkmingai pasiekė Kišiniovą ir jau yra naudojami gesinant gaisrus.