BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre lankėsi Lenkijos valstybinės priešgaisrinės tarnybos delegacija

Data

2022 10 28

Įvertinimas
0
20221027_113528.jpg


2022 m. spalio 27 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi Lietuvoje viešinti Lenkijos valstybinės priešgaisrinės tarnybos delegacija: vyriausiasis komendantas generolas majoras Andrzejus Bartkowiakas, jo pavaduotojas generolas Adamas Koniecznas ir Vyriausiojo komendanto biuro direktoriaus pavaduotojas pulkininkas Krzysztofas Pietrasikas. Svečius lydėjo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Monika Jankuvienė.

Delegaciją priėmė BPC viršininkas Audrius Čiuplys, viršininko pavaduotojas Tadas Maroščikas ir BPC Vilniaus skyriaus viršininkė Jelena Montvilienė. T. Maroščikas supažindino svečius su BPC struktūra ir funkcijomis, skubiosios pagalbos iškvietimo sistema Lietuvoje, skambinančiojo buvimo vietos nustatymo metodais, statistiniais duomenimis ir kitais aktualiais klausimais. Svečiai ne tik klausėsi, bet ir patys aktyviai dalijosi savo mintimis, vyko atvira diskusija. 

Vėliau visi apsilankė Operatorių salėje, kur ekskursiją vedė ir į klausimus atsakė J. Montvilienė. Vienai iš operatorių sulaukus skambučio iš lenkakalbio vietos gyventojo, svečiai galėjo patys įsitikinti, kaip profesionaliai priimami ir registruojami pagalbos prašymai Lietuvoje.

Apsikeitę atminimo dovanomis ir atsisveikinę su BPC vadovais, svečiai išvyko pas šalia įsikūrusią Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ąją komandą.