BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre lankėsi Estijos ir Latvijos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų vadovai

Data

2021 12 03

Įvertinimas
0
DSC_0210.JPG


2021 m. gruodžio 2 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi ir jo veikla domėjosi Estijos gelbėjimo valdybos generalinis direktorius Kuno Tammearu su tarptautinių ryšių eksperte Ketlin Tammsalu ir Latvijos valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pavaduotojas Kristaps Eklons su Plėtros ir tarptautinių ryšių valdybos viršininku Rudolfs Azens. Juos lydėjo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius, direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kanapickas ir Tarptautinių ryšių skyriaus vedėja Monika Jankuvienė.

Svečius priėmė BPC viršininkas Audrius Čiuplys ir viršininko pavaduojas Tadas Maroščikas. Susitikimo pradžioje T. Maroščikas pristatė užsienio kolegoms skubiosios pagalbos iškvietimo sistemą Lietuvoje, supažindino juos su BPC struktūra ir funkcijomis, skambučių statistika, skambinančiojo buvimo vietos nustatymo metodais, numerio 112 prieinamumu neįgaliesiems ir COVID-19 pandemijos iššauktais darbo organizavimo pokyčiais. Svečiai ne tik aktyviai domėjosi ir klausinėjo, bet ir patys dalijosi savo šalių pavyzdžiais. Vėliau visi pakilo į ketvirtą pastato aukštą, kur iš poilsio kambario apžiūrėjo Operatorių salę. 

Susipažinę su BPC ir atsisveikinę su jo vadovais, svečiai pratęsė savo pažintinį vizitą, apsilankydami pas tame pačiame pastate įsikūrusią Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-ąją komandą.