BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajam pagalbos centrui suėjo 18 metų

Data

2021 10 04

Įvertinimas
0
DSC_0173.JPG


2021 m. spalio 2 d., šeštadienį, Bendrajam pagalbos centrui (BPC) suėjo 18 metų – 2003 m. spalio 2 d. jis buvo įregistruotas Lietuvos Respublikos įmonių rejestre (dabar – juridinių asmenų registras).

Šios sukakties proga BPC patalpos buvo dekoruotos šventiniais balionais, o teritorinių skyrių budinčių pamainų darbuotojai vaišinosi gimtadienio pyragais.

Nemažai darbuotojų už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą BPC įkūrimo 18-os metų proga sulaukė apdovanojimų ir padėkų.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktorius Saulius Greičius vieną Vilniaus skyriaus darbuotoją apdovanojo Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 25 tarnybos metus, o 14 statutinių valstybės tarnautojų – 11 Vilniaus skyriaus pareigūnų, Vilniaus skyriaus viršininkę, Vilniaus skyriaus viršininko pavaduotoją ir Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus pareigūnę – Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 15 tarnybos metų. Dar dvi Vilniaus skyriaus pareigūnės buvo apdovanotos Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“, o viena to paties skyriaus darbuotoja sulaukė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus padėkos.

BPC viršininkas Audrius Čiuplys vieną Vilniaus skyriaus pareigūnę apdovanojo vardine dovana, vienai Klaipėdos skyriaus pareigūnei, šešiems to paties skyriaus darbuotojams ir vienai Vilniaus skyriaus darbuotojai skyrė padėkas, o dviem Vilniaus skyriaus pareigūnėms ir vienai Organizacinio skyriaus valstybės tarnautojai suteikė papildomų mokamų atostogų.


BPC buvo įsteigtas įgyvendinant Europos Sąjungos direktyvas dėl bendrojo Europos skubaus iškvietimo telefono numerio 112 įdiegimo valstybėse narėse. Skambučių administravimas pradėtas nuo 2004 m. – iš pradžių tik Vilniaus mieste ir rajone, vėliau – ir kituose rajonuose bei apskrityse. Nuo 2013 m. liepos mėn. BPC administruoja pagalbos skambučius ir valdo priešgaisrines gelbėjimo pajėgas visoje Lietuvos teritorijoje. Per savo gyvavimo laikotarpį jis jau atsakė į daugiau kaip 43 mln. pagalbos skambučių.

Šiuo metu BPC turi 3 teritorinius skyrius: Vilniaus, Klaipėdos ir Alytaus. 2021 m. spalio 1 d. duomenimis, jame dirbo 335 darbuotojai.