BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajam pagalbos centrui atstovaujančios komandos dalyvavo mototurizmo ralyje

Data

2022 08 24

Įvertinimas
0
3001.jpg


2022 m. rugpjūčio 20 d. vyko kasmetinis pažintinis mototurizmo ralis „Ryterna Modul Mototourism Rally“. Ralio dalyviai, tarp kurių buvo ir dvi numerio 112 vardą turinčios komandos „Skubi pagalba 112“ ir „Skubi pagalba 112 ir draugai“, keliavo motociklais po šiaurės rytų Lietuvą, lankė įdomias vietoves, susitinko su jų bendruomenėmis ir už organizatorių pateiktų užduočių vykdymą rinko taškus. 

Šių metų ralio užduotys buvo susijusios su Lietuvos karaimų, Lietuvos krepšinio šimtmečio, Lietuvos Katalikų Bažnyčios kronikos, Jono Meko, Gyvūnų gerovės, monsinjoro Kazimiero Vasiliausko, Romo Kalantos metais ir Krašto gynybos tema. Tradiciškai buvo lankomos ir mažosios Lietuvos kultūros sostinės: Panemunėlis, Tiltagaliai, Juodupė, Dusetos, Kavarskas, Vyžuonos. 

Bendrajam pagalbos centrui atstovaujančios komandos jau renginio išvakarėse nuvyko į Rokiškį, o iš ten kitą rytą kiekviena jų vyko į nusimatytą starto vietą. „Skubi pagalba 112“, pradėjusi nuo Nemunėlio Radviliškio, iš viso aplankė keturiolika objektų, o „Skubi pagalba 112 ir draugai“, startavusi iš Dusetų, – dešimt. Nors komandų maršrutai buvo skirtingi, bet kai kurie objektai kartojosi, todėl joms teko net keletą kartų susitikti. Papildomai abi komandos taip pat atliko po tris organizatorių atsiųstas ir „Regitros“ užduotis, todėl galėjo džiaugtis nemažu taškų kraičiu.

Po beveik dešimties valandų turiningos kelionės penkių minučių skirtumu abi komandos finišavo Kauno Rotušės aikštėje. Nors gerokai papilkėję nuo žvyrkelių dulkių ir pavargę, bet kupini gerų emocijų, azarto ir bendrystės jausmo komandų nariai vėl lauks naujų startų.