BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Balandžio 1 d. rytą kelią automobiliui pastojo briedis

Data

2016 04 01

Įvertinimas
0
briedzio_testas_6.jpg


2016 m. balandžio 1 d. rytą Vilniuje, Žemynos g., lengvasis automobilis kliudė į gatvę išbėgusį briedį.

Incidentas įvyko netoli parduotuvės IKI. Apie jį Bendrajam pagalbos centrui (BPC) skubios pagalbos telefono numeriu 112  maždaug 5 val. 49 min. pranešė įvykio liudininkas.

Ankstyvą rytą bėgiojęs vilnietis matė, kaip į Žemynos g. išbėgo du briedžiai. Vienas jų susidūrė su gatve važiavusiu lengvuoju automobiliu „Škoda“, kurį vairavo 56 metų vyras. Laimei, susidūrimo metu nei vairuotojas, nei briedis smarkiai nenukentėjo. Briedžiai nubėgo link Justiniškių, o vairuotojas patyrė šoką, jam prireikė medikų pagalbos.

BPC operatoriai gautą informaciją perdavė Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, Greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Valstybinei aplinkos apsaugos tarnybai.

Balandžio 1-oji nuo seno žinoma kaip išdaigų ir juokų diena. Tą dieną galima meluoti, kiek tik leidžia laki fantazija. Tačiau kartais šią dieną ir realybėje nutinka įvykiai, nenusileidžiantys lakiausiai fantazijai.