BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Apdovanoti didelę tarnybinę patirtį sukaupę darbuotojai

Data

2021 05 27

Įvertinimas
0
15.jpg


Dažna įmonė ir įstaiga mėgsta pabrėžti, kad didžiausias jų turtas – darbuotojai. Ne išimtis ir Bendrasis pagalbos centras (BPC).

BPC vadovybė ne kartą yra minėjusi, kad įstaigoje dirba daug profesionalių, patyrusių darbuotojų, pasižyminčių greita reakcija, nuovokumu ir kantrybe. Tai jų pavyzdingo ir nepriekaištingo darbo dėka kasmet auga pasitikėjimas BPC. Nemažai darbuotojų gali didžiuotis ir įspūdinga tarnybine patirtimi, sukaupta tarnaujant policijoje ar priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.

Turbūt geriausias įrodymas, kiek daug patyrusių darbuotojų dirba BPC – praėjusią savaitę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento direktoriaus Sauliaus Greičiaus pasirašytas įsakymas dėl apdovanojimo ir paskatinimo. Vadovaujantis minėtu įsakymu, už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą buvo apdovanoti net 39 BPC darbuotojai, turintys penkiolikos ir daugiau metų darbo patirtį Valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje.

Iš minėtų 39 darbuotojų 16 buvo apdovanoti Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 25 tarnybos metus. Tarp jų – keturi Vilniaus skyriaus, septyni Klaipėdos skyriaus, keturi Alytaus skyriaus pareigūnai ir Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus viršininkas. 

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 20 tarnybos metų, buvo apdovanota 18 darbuotojų: šeši Vilniaus skyriaus, aštuoni Klaipėdos skyriaus, trys Alytaus skyriaus pareigūnai ir Organizacinio skyriaus komendantė. 

Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 15 tarnybos metų, buvo apdovanoti 5 darbuotojai: dvi Vilniaus skyriaus, viena Parengties ir kokybės kontrolės skyriaus pareigūnė, Alytaus skyriaus viršininkas ir BPC viršininko pavaduotojas. Beje, bendras BPC viršininko pavaduotojo Tado Maroščiko vidaus tarnybos stažas siekia virš 26 metų – į BPC 2003 m. jis atėjo iš policijos.

Tokią ilgametę patirtį Valstybinėje priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje sukaupusių BPC darbuotojų yra ir daugiau – tiesiog dalis jų pasižymėjimo ženklus „Už garbingą tarnybą“ yra gavę įvairiomis progomis jau anksčiau.