BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Vilniaus skyrius

 

Jelena Montvilienė

Skyriaus viršininkė

1. Užtikrinti, kad būtų viršyti Priešgaisrinės saugos užtikrinimo standarte nustatyti pagalbos skambučių administravimo kokybės rodikliai.
2. Užtikrinti pagalbos skambučių administravimo ir operatyviojo pajėgų valdymo kokybės vertinimą.
3. Užtikrinti pamainos darbuotojų profesinių žinių patikrinimą, mokymus ir veiklos aptarimus, vykdyti naujai priimtų (būsimų) Bendrojo pagalbos centro darbuotojų praktinį mokymą.
4. Užtikrinti sąveikos (bendradarbiavimo) su pagalbos ir kt. tarnybomis sutarčių vykdymą, vykdyti periodišką sąveikos (bendradarbiavimo) su pagalbos ir kitomis tarnybomis sutarčių ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių Bendrojo pagalbos centro veiklą, peržiūrą, teikti siūlymus Bendrojo pagalbos centro viršininkui dėl šių dokumentų keitimo ir tobulinimo.
5. Vykdyti prevencines priemones, siekiant informuoti visuomenę apie Bendrojo pagalbos centro veiklą ir numerio 112 paskirtį, imtis tinkamų priemonių siekiant nustatyti asmenis, trukdančius skyriaus darbuotojų darbą melagingais pagalbos prašymais, erzinančiais ar piktybiškais skambučiais.
6. Pateikti Bendrojo pagalbos centro viršininkui (tarnybiniu pranešimu) siūlymus/projektą dėl detaliojo naujai priimtų (būsimų) Bendrojo pagalbos centro darbuotojų praktinio parengimo darbo vietoje plano (pagal naują modulinę Bendrojo pagalbos centro specialisto profesinio mokymo programą).

Jolita Paulauskienė

Viršininko pavaduotoja

1. Vykdyti savalaikį Vilniaus skyriaus darbuotojų saugos ir sveikatos darbe instruktavimą (įvadinį, periodinį, tikslinį).
2. Organizuoti Vilniaus skyriaus vidaus tarnybos pareigūnų fizinio pasirengimo reikalavimų ir pareigūnų fizinio pasirengimo tikrinimą, sudaryti skyriaus vidaus tarnybos sistemos pareigūnų fizinių pratimų atlikimo rezultatų suvestinę.
3. Parengti Vilniaus skyriaus pamainos darbuotojų 2022 metų atostogų grafiko projektą.
4. Parengti teikimų projektus, skirtus Vilniaus skyriaus pamainos darbuotojams skatinti ir apdovanoti.
5. Atlikti priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdymo kokybės kontrolės vertinimus (įskaitant ir pirmo kokybės kontrolės lygmens atliktus vertinimus), kas ketvirtį Vilniaus skyriaus viršininkui tarnybiniu pranešimu pateikti kokybės kontrolės vertinimų apibendrinimą ir siūlymus dėl darbo kokybės gerinimo, mokymų poreikio, skyriaus veiklos tobulinimo.

Birutė Riaubienė

Vyriausioji specialistė

1. Per einamuosius metus atlikti pagalbos skambučių administravimo ir priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdymo kokybės kontrolės vertinimus (įskaitant ir pirmo kokybės kontrolės lygmens atliktus vertinimus), kas ketvirtį Vilniaus skyriaus viršininkui tarnybiniu pranešimu pateikti kokybės kontrolės vertinimų apibendrinimą ir siūlymus dėl darbo kokybės gerinimo, mokymų poreikio, skyriaus veiklos tobulinimo.
2. Vykdyti pamainos darbuotojų teorinius ir/ar praktinius mokymus, atlikti pamainos vyresniųjų specialistų ir specialistų atliktų mokymų kokybės vertinimą/patikrinimą.
3. Užtikrinti savalaikį informacijos (dėl pagalbos skambučių administravimo ir operatyviojo pajėgų valdymo funkcijų atlikimo) pateikimą Vilniaus skyriaus pamainos darbuotojams.
4. Surengti ir pravesti numerio 112 viešinimo (prevencinių) renginių.
5. Per einamuosius metus pateikti Vilniaus skyriaus viršininkui motyvuotus siūlymus dėl Vilniaus skyriaus pamainos darbuotojų skatinimo (apdovanojimo).

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-08