BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Vadovybė

 

Audrius Čiuplys

Viršininkas

1. Vykdyti Strateginių projektų portfelio komisijos 5.4.2 projekto „Bendrojo pagalbos centro ir pagalbos tarnybų operatyvios sąveikos teikiant skubią pagalbą gyventojams užtikrinimas“ projektų vadovo pareigas.

2. Vykdyti trumpųjų greitosios medicinos pagalbos (GMP) numerių 033, 03, 103 skambučių srautų nukreipimą iš GMP dispečerinių į Bendrąjį pagalbos centrą.

3. Užtikrinti Bendrojo pagalbos centro vykdomų valstybės investicijų projektų įgyvendinimą. 

4. Užtikrinti operatyvų Bendrojo pagalbos centro atsakymą į pagalbos skambučius ir operatyvų reagavimą į pagalbos prašymus bei tinkamą informacijos perdavimą pagalbos tarnyboms.

5. Spręsti klausimus, rengti ir teikti suinteresuotoms institucijoms informaciją, susijusią su GMP įstaigų galimybėmis naudotis Bendrojo pagalbos centro informacine sistema.

6. Pagal kompetenciją spręsti klausimus dėl Bendrojo pagalbos centro reikmėms reikalingo pastato statybos darbų Klaipėdoje.

Tadas Maroščikas

Viršininko pavaduotojas

1. Užtikrinti valstybės investicijų projekto „Bendrojo pagalbos centro informacinės sistemos funkcionalumo išplėtimas ir modernizavimas“ įgyvendinimą (2021 metams numatyta apimtimi).
2. Užtikrinti Bendrojo pagalbos centro veiklos organizavimo ir valdymo modulio įdiegimo sutarties vykdymą pagal Bendrojo pagalbos centro sutartinius įsipareigojimus.
3. Užtikrinti nepertraukiamos Bendrojo pagalbos centro informacinės sistemos priežiūros organizavimą 2021–2022 metais.
4. Užtikrinti balso įrašymo įrangos nepertraukiamos priežiūros organizavimą 2022 metams.
5. Parengti Bendrojo pagalbos centro pasiūlymus dėl GMP įstaigų galimybių pradėti naudotis esama Bendrojo pagalbos centro informacinės sistemos programine įranga (skirta pagalbos skambučiams administruoti ir pagalbos tarnybų pajėgoms operatyviai valdyti).

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-09