BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Parengties ir kokybės kontrolės skyrius

 

Liutauras Šinkūnas

Skyriaus viršininkas

1. Parengti naujus ar naujos redakcijos teisės aktus, reglamentuojančius Bendrojo pagalbos centro budinčių pamainų darbuotojų veiklą.
2. Užtikrinti Bendrojo pagalbos centro specialisto mokymo programos tinkamą vykdymą bei organizuoti kompetencijų vertinimus grįžtantiems pareigūnams.
3. Užtikrinti, kad būtų tinkamai vykdoma Bendrojo pagalbos centro budinčių pamainų darbuotojų darbo kokybės kontrolė.
4. Užtikrinti teritorinių skyrių budinčių pamainų darbuotojų savarankiško mokymosi organizavimą, testavimą bei pravesti mokymus teritorinių skyrių darbuotojams.
5. Užtikrinti sėkmingą teritorinių skyrių darbą Bendrojo pagalbos centro veiklos valdymo moduliu.

Aušra Atkočiūnaitė

Vyriausioji specialistė

1. Atlikti tarnybinių patikrinimų ir darbo pareigų pažeidimo tikrinimus.
2. Teikti metodinę pagalbą teritoriniams skyriams dėl policijos sąveikos sutarties įgyvendinimo bei metodinių rekomendacijų taikymo (elektroniniu paštu, „Zoom“ platforma, o esant galimybei – ir kontaktiniu būdu).
3. Parengti darbuotojams rekomendacijas dėl naujos privačių interesų deklaracijų pateikimo tvarkos ir sutikrinti visų Bendrojo pagalbos centro darbuotojų pateiktas privačių interesų deklaracijas per naują privačių interesų registrą (PINGER).
4. Atlikti korupcijos prevencijos įgyvendinimo stebėseną Bendrajame pagalbos centre.
5. Parengti Atsakymo į skambučius ir reagavimo į pagalbos prašymus taisyklių pakeitimą dėl dalies, susijusios su Kauno rajono savivaldybės administracijos, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir Bendrojo pagalbos centro trišale bendradarbiavimo sutartimi.

Natalija Šaripova

Vyriausioji specialistė

1. Per einamuosius metus atlikti operatyviojo pajėgų valdymo kokybės vertinimus.
2. Sukurti savarankiško mokymosi žinių patikrinimo teorinių žinių patikrinimo testo klausimus.
3. Atnaujinti teisės aktus, reglamentuojančius priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų kompetencijos įvykių klasifikavimą, atsižvelgiant į pasikeitusius teisės aktus.
4. Atlikti Bendrojo pagalbos centro pamainos darbuotojų savarankiško mokymosi teorinių žinių patikrinimo testų padarytų klaidų apibendrinimą.
5. Atlikti Bendrojo pagalbos centro darbuotojų gaisrinės saugos mokymus Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Virtualioje mokymosi aplinkoje.
 

Stasė Grišinienė

Vyriausioji specialistė

1. Per einamuosius metus atlikti policijos, aplinkosaugos, APPS112, SMS112 įvykių, pamainos vyresniųjų ir skyrių administracijos kokybės kontrolės vertinimą.
2. Atlikti 2021 metais veiklos valdymo sistemos modulyje „PKKS veiklos pastabos/siūlymai“ registruotų pranešimų analizę ir tiesioginiam vadovui pateikti siūlymų dėl Bendrojo pagalbos centro veiklos gerinimo.
3. Sukurti savarankiško mokymosi žinių ir įgūdžių patikrinimo teorinių klausimų testams.
4. Parengti Priemonių, skirtų bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gaunamų trukdančių skambučių skaičiui sumažinti, taikymo tvarkos aprašo pakeitimą.
5. Parengti konspektus pagal Bendrojo pagalbos centro specialisto mokymo programą.

Daiva Muranovienė

Vyriausioji specialistė

1. Per einamuosius metus atlikti policijos ir greitosios medicinos pagalbos įvykių, pamainos vyresniųjų ir skyrių administracijos kokybės kontrolės vertinimą.
2. Atlikti įvykių, suklasifikuotų įvykio tipu „Konsultacija“, analizę.
3. Rengti klausimus savarankiško mokymosi testams.
4. Parengti greitosios medicinos pagalbos metodinių rekomendacijų naują redakciją.
5. Parengti naują atmintinę „eCall“ skambučiams, atsižvelgiant į kriterijus dėl galimų netikslinių (neteisingai nustatytų) skambučių.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-04-08