BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Organizacinis skyrius

 

Raimundas Naktinis

Vyriausiasis specialistas

1. Parengti procesų, kurie vykdomi pagal pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, aprašymus.
2. Iki kiekvieno ketvirčio pabaigos, atsižvelgiant į skirtas lėšas, atlikti viešuosius pirkimus ir aprūpinti Bendrąjį pagalbos centrą ilgalaikiu ir trumpalaikiu turtu bei medžiagomis.
3. Parengti viešojo pirkimo dokumentus Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriaus pastato šalčio mašinos remontui ir pakeliamo užtvaro į Bendrojo pagalbos centro parkingą įrengimui.
4. Parengti Bendrojo pagalbos centro mažos vertės  pirkimų organizavimo tvarkos aprašo projektą.

Dalia Čijauskienė

Vyriausioji specialistė

1. Parengti procesų, kurie vykdomi pagal pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, aprašymus.
2. Suorganizuoti Bendrojo pagalbos centro pareigūnų dokumentų, reikalingų Bendrojo pagalbos centro specialisto kvalifikacijai įgyti, pateikimą Ugniagesių gelbėtojų mokyklai ir pareigūnų kompetencijų vertinimą Bendrajame pagalbos centre.
3. Įvertinti Bendrojo pagalbos centro 12 ir 13 pareigybių grupių statutinių valstybės tarnautojų, administruojančių pagalbos skambučius ir valdančių priešgaisrines gelbėjimo pajėgas, turimos kvalifikacijos atitikimą galiojantiems teisės aktams.
4. Parengti Bendrojo pagalbos centro naujų darbuotojų (administruojančių pagalbos skambučius ir valdančių priešgaisrines gelbėjimo pajėgas) priėmimo (paskyrimo į pareigas) procedūrų vykdymo tvarkos aprašo projektą.
5. Parengti ataskaitą apie įvairiuose mokymuose dalyvavusius Bendrojo pagalbos centro pareigūnus, valstybės tarnautojus ir darbuotojus, dirbančius pagal darbo sutartis.

Justina Nikitina

Vyresnioji specialistė

1. Parengti procesų, kurie vykdomi pagal pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, aprašymus.
2. Kas mėnesį atlikti praėjusio mėnesio personalo pareigybių pokyčio vertinimą.
3. Pagal kompetenciją atlikti personalo kaitos analizę už 2019 metus.
4. Parengti Bendrojo pagalbos centro pareigūnams taikomo tarnybos laiko pensijai skirti suvestinę.

Inesa Petkevičiūtė

Vyriausioji specialistė

1. Parengti procesų, kurie vykdomi pagal pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas, aprašymus.
2. Per einamuosius metus registruoti pareigūnus profilaktiniams sveikatos patikrinimams per LR Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centro Konsultacijų skyriaus internetinę registracijos sistemą, pagal kompetenciją užpildyti ir išduoti Asmens medicinines knygeles (Forma 048/a), kontroliuoti darbuotojų profilaktinius sveikatos patikrinimus.
3. Pagal kompetenciją, atlikti personalo kaitos prognozę ir analizę už 2019 metus.
4. Parengti Bendrojo pagalbos centro darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, darbo apmokėjimo tvarkos aprašo aktualią redakciją.

Laura Piaciukonė

Vyriausioji specialistė

1. Per einamuosius metus įslaptintos informacijos rengėjams išsiųsti raštus dėl sutikimo išslaptinti slaptus dokumentus. Dokumentus bylose išslaptinti ir sutvarkytas bylas perduoti į archyvą.
2. Per einamuosius metus suarchyvuoti visus 2018 m. Organizacinio skyriaus dokumentus.
3. Per einamuosius metus registruoti gautus ir siunčiamus dokumentus ir pateikti susipažinti adresatams.
4. Per einamuosius metus supažindinti skyriaus darbuotojus su Centro viršininko įsakymais, tarnybiniais pranešimais ir kitais teisės aktais. Atnaujinti 1.4-01 byloje susipažinimui skirtus dokumentus.

Ugnė Kabelkaitė

Vyriausioji specialistė

1. Atnaujinti darbuotojų, administruojančių pagalbos skambučius, atrankos rekomendacijas.
2. Organizuoti ir vesti mokymus Bendrojo pagalbos centro pareigūnams ir darbuotojams aktualiais psichologijos klausimais.
3. Vykdyti mokymus psichologijos temomis naujai priimamiems darbuotojams (Bendrojo pagalbos centro specialisto mokymo programos metu) ir pirmąjį jų darbo pradžios metų ketvirtį stebėti, kaip jie taiko mokymų metu įgytas žinias ir įgūdžius (Vilniaus skyriuje).
4. Stebėti Vilniaus skyriaus darbuotojų, atsakingų už skambučių administravimą, pokalbius, teikti darbuotojams grįžtamąjį ryšį apie jų darbą.

Vilma Juozevičiūtė

Vyriausioji specialistė

1. Per einamuosius metus, formuojant kuo geresnį Bendrojo pagalbos centro įvaizdį ir viešinant teigiamas patirtis, rengti ir platinti visuomenės informavimo priemonėms spaudos pranešimus ir straipsnius.
2. Sukelti į dabartinę interneto svetainę bpc.lrv.lt naujienų archyvą iš senosios svetainės www.112.lt.
3. Inicijuoti ir dalyvauti įgyvendinant svetainės www.112.lt pakeitimo projektą.
4. Inicijuoti ir dalyvauti įgyvendinant darbuotojų paieškai skirto skubios pagalbos skambučių operatoriaus profesijos viešinimui skirto filmuko sukūrimą ir gamybą.
5. Parengti elektroninio leidinio projektą apie Bendrojo pagalbos centro įkūrimo ir veiklos istoriją.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-09-04