BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Gyventojų priėmimas

 

Dėl galiojančios ekstremaliosios situacijos Bendrasis pagalbos centras prioriteto tvarka asmenis aptarnauja nuotoliniu būdu: telefonu arba el. paštu.

Kai yra būtina atvykti į Bendrąjį pagalbos centrą, aptarnaujami tik iš anksto užsiregistravę asmenys. Registracija vykdoma telefono numeriu (8 5) 239 1904.

Atvykę į Bendrąjį pagalbos centrą lankytojai:

  • privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes ar respiratorius);
  • privalo laikytis rankų higienos, kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo;
  • privalo turėti ir iš karto pateikti visus būtinus dokumentus.

Neaptarnaujami asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.).

 

Gyventojai* aptarnaujami Bendrojo pagalbos centro Organizaciniame skyriuje, 101 kab., adresu: Petro Vileišio g. 20A, Vilnius.

Bendrojo pagalbos centro Organizacinio skyriaus darbo laikas:

  • pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,
  • penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.

Pietų pertrauka nuo 11.30  iki 12.15 val. 

Gyventojų prašymai priimami Centro darbo laiku ir 2 papildomas valandas per savaitę pasibaigus darbo dienos laikui – antradieniais nuo 16.30 iki 18.30 val. (kol galioja ekstremalioji situacija, ši paslauga neteikiama).

Telefonas (8 5) 239 1904, el. pašto adresas info@112.lt (elektroninio pašto adresas nėra skirtas skubios pagalbos prašymams priimti, jis naudojamas tik administracinei korespondencijai siųsti ir gauti).

 

Prašome įvertinti aptarnavimo kokybę ir užpildyti Asmenų aptarnavimo kokybės vertinimo anketą.

 


* Juridiniai asmenys (policijos komisariatai, teismai ir kt.), teisės aktų nustatyta tvarka turintys teisę gauti informaciją apie skambinusiuosius numeriu 112, pagal įvykio vietą turėtų kreiptis į Bendrojo pagalbos centro teritorinius skyrius:

  • Vilniaus skyrių (Petro Vileišio g. 20A, Vilnius; el. p. bpc.vilnius@112.lt), kuris administruoja pagalbos skambučius Vilniaus, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės ir Utenos apskrityse;
  • Klaipėdos skyrių (Mainų g. 8, Klaipėda; el. p. bpc.klaipeda@112.lt), kuris administruoja pagalbos skambučius Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių ir Tauragės apskrityse.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-31