BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2015 12 18
Bendrojo pagalbos centro operatoriai dalyvavo mokymuose „Sudėtingų situacijų valdymas telefonu“

2015 m. spalio–gruodžio mėnesiais Bendrojo pagalbos centro operatoriai dalyvavo mokymuose „Sudėtingų situacijų valdymas telefonu“. Psichologijos srities žiniomis ir patirtimi su jais dalinosi lektorė, organizacijų konsultantė Aistė Mažeikienė.

2015 10 27
Dingusių žmonių šeimų paramos centro ir Bendrojo pagalbos centro atstovai aptarė aktualijas

2015 m. spalio 27 d. įvyko  Dingusių žmonių šeimų paramos centro ir Bendrojo pagalbos centro atstovų susitikimas. Jo dalyviai aptarė tolesnius planus dėl karštosios linijos 116 000 viešinimo bei tobulinimo.   

2015 10 22
Aptartos galimybės tiksliau nustatyti skambinančiųjų numeriu 112 vietą

2015 m. spalio 21 d. Bendrajame pagalbos centre įvyko pasitarimas, kurio metu aptartos galimybės Lietuvos mobiliojo ryšio tinkluose įdiegti technologijas, kurios nustatytų tikslesnę skambinančiojo numeriu 112 vietą nei dabar naudojamas Cell-ID metodas.

2015 10 16
Darbas Bendrajame pagalbos centre – didelė atsakomybė, nuolatinis stresas ir kilni pareiga

2015 m. spalio 15 d.  Bendrajame pagalbos centre vidaus reikalų ministro Sauliaus Skvernelio kvietimu surengta  spaudos konferencija, kurios metu žurnalistai supažindinti  su šio centro darbu, problemomis ir jų sprendimo būdais.

2015 10 09
Brangi pramoga – panevėžietis pripažintas kaltu dėl melagingų pranešimų

Teismas pripažino kaltu 31-erių metų N. E., kuris ne kartą „pramogavo“ melagingai pranešdamas apie neva užminuotus ir greit sprogsiančius pastatus. Už du melagingus pranešimus jau nuteistas vyriškis dabar pripažintas kaltu dar dėl 4 anoniminių skambučių.

2015 10 06
Pasirašytas Bendradarbiavimo memorandumas padės didinti visuomenės saugumą

2015 m. spalio 6 d. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente prie Vidaus reikalų ministerijos buvo pasirašytas Bendradarbiavimo memorandumas tarp departamento, Bendrojo pagalbos centro ir mobiliojo ryšio operatorių UAB „Bitė Lietuva“, UAB „Omnitel“  ir UAB „Tele 2“.

2015 09 16
Griežtinama atsakomybė už melagingus pagalbos pranešimus

2015 m. rugsėjo 16 d. posėdyje Vyriausybė priėmė Vidaus reikalų ministerijos siūlymą iš esmės pritarti Baudžiamojo kodekso ir Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimams, kuriais griežtinamos sankcijos už melagingus pranešimus pagalbos tarnyboms.

2015 09 04
Geriausio pareigūno konkursas: laimėti padėjo valia, ryžtas ir profesionalumas

2015 m. rugsėjo 3 d. Ugniagesių gelbėtojų mokykloje jau šeštąjį kartą vyko Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkursas. Finalinio etapo metu buvo išaiškintas geriausias Bendrojo pagalbos centro skambučių administratorius ir pajėgų valdytojas.

2015 08 26
Bendrajame pagalbos centre lankėsi moksleiviai. Prasidėjo projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“

2015 m. rugpjūčio 26 d. Bendrajame pagalbos centre svečiavosi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyviai – Kauno rajono Garliavos Jonučių gimnazijos moksleivė Roberta Budnikaitė ir Telšių „Džiugo“ gimnazijos moksleivis Lukas Kaminskis. 

2015 08 18
Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriuje vyko geriausio pareigūno konkurso I etapas

2015 m. rugpjūčio 18 d. Bendrojo pagalbos centro Vilniaus skyriuje vyko geriausio pareigūno konkurso I etapas: devyni darbuotojai varžėsi geriausio priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdytojo ir geriausio pagalbos skambučių administratoriaus kategorijose.

2015 07 28
Keičiamos Bendrojo pagalbos centro padalinių aptarnaujamos teritorijos

Bendrasis pagalbos centras informuoja, kad yra baigiamas įgyvendinti projektas „Bendrojo pagalbos centro regioninių padalinių aprūpinimas specializuota atsakymo į pagalbos skambučius ir reagavimo į pagalbos prašymus, pagalbos tarnybų operatyvaus pajėgų valdymo technine ir programine įranga“. 

2015 07 20
Į Bendrąjį pagalbos centrą skambins patys automobiliai

Nuo 2018 m. automobiliuose taps privaloma pagalbos iškvietos sistema „eCall“, automatiškai suveikianti patekus į avariją ir skambinanati Europos skubios pagalbos telefono numeriu 112.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 Pirmyn