>
2024-02-13

Šventinis renginys Šiaulių lopšelyje-darželyje „Berželis“


2024 m. vasario 12 d. Bendrojo pagalbos centro (BPC) Klaipėdos skyriaus vyresnioji specialistė Rima Nausėdaitė dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio „Berželis“ organizuotame renginyje, kuris buvo skirtas paminėti Europos skubios pagalbos telefono numerio dieną bei supažindinti vaikus su policijos, priešgaisrinės apsaugos ir greitosios medicinos pagalbos tarnybos veikla. 

BPC pareigūnė mažiesiems renginio dalyviams papasakojo, kada reikia skambinti skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112, o skubiosios pagalbos tarnybų atstovai mokė juos saugaus elgesio. Policijos bendruomenės pareigūnas atkreipė dėmesį į vaikų elgesį kelyje bei su svetimais, nepažįstamais asmenimis, Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnė papasakojo, kaip saugiai elgtis kilus gaisrui, Greitosios medicinos pagalbos tarnybos Šiaulių filialo specialistai aprodė savo įrangą. Vaikai taip pat galėjo apžiūrėti visų skubiosios pagalbos tarnybų automobilius.

Tikimės, kad šis renginys prisidės prie mažųjų jo dalyvių saugumo, vaikai žinos, kaip elgtis nelaimių atveju, ir nepamirš skubios pagalbos telefono numerio 112.
 

42672.jpg 42671.jpg