BDAR
gdpr

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Asmenų aptarnavimas


Į Bendrąjį pagalbos centrą besikreipiantys asmenys aptarnaujami Organizaciniame skyriuje, adresu: Vilnius, Petro Vileišio g. 20A, 101 kab. 

Telefonas (8 5) 239 1904, el. pašto adresas [email protected] (elektroninio pašto adresas nėra skirtas skubios pagalbos prašymams priimti, jis naudojamas tik administracinei korespondencijai siųsti ir gauti).

 

Darbo laikas:

  • pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 7.30 iki 16.30 val.,
  • penktadieniais nuo 7.30 iki 15.15 val.

Pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15 val. 

Prieš valstybines šventes dirbama viena valanda trumpiau.

 

Teko kreiptis? Prašome įvertinti aptarnavimo kokybę ir užpildyti Asmenų aptarnavimo kokybės vertinimo anketą.

 


Juridiniai asmenys, teisės aktų nustatyta tvarka turintys teisę gauti informaciją apie skambinusiuosius numeriu 112, pagal įvykio vietą gali kreiptis tiesiai į Bendrojo pagalbos centro teritorinius skyrius:

  • Vilniaus skyrių (Petro Vileišio g. 20A, Vilnius; el. p. [email protected]), kuris administruoja pagalbos skambučius Vilniaus, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės ir Utenos apskrityse;
  • Klaipėdos skyrių (Mainų g. 8, Klaipėda; el. p. [email protected]), kuris administruoja pagalbos skambučius Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Telšių ir Tauragės apskrityse.

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-06