>

I ketvirtis

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Vasario 16-osios, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos, proga:
● VPGT pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“ apdovanotas 1 statutinis valstybės tarnautojas,
● BPC viršininko padėka skirta 1 statutiniam valstybės tarnautojui.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Kovo 11-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos, proga:
● BPC viršininko padėka skirta 1 statutiniam valstybės tarnautojui,
● papildomos mokamos atostogos skirtos 1 statutiniam valstybės tarnautojui.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 3 statutiniai valstybės tarnautojai paskatinti BPC vardinėmis dovanomis.
 

II ketvirtis

Už labai gerą tarnybinės veiklos vertinimą 2 statutiniai valstybės tarnautojai paskatinti papildomomis mokamomis atostogomis.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą BPC vardinėmis dovanomis apdovanoti 1 karjeros ir 1 statutinis valstybės tarnautojai.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Ugniagesių globėjo Šv. Florijono dienos proga:
●  VPGT pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“ apdovanotas 1 statutinis valstybės tarnautojas,
●  PAGD direktoriaus padėka skirta 1 statutiniam valstybės tarnautojui,
●  BPC viršininko padėka skirta 2 darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį,
●  BPC vardine dovana apdovanotas 1 statutinis valstybės tarnautojas.

Už gerą darbo pareigų vykdymą ir darbo rezultatus, našų ir nepriekaištingą darbą bei Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga BPC viršininko padėka skirta 2 darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį.

 

III ketvirtis

Už svarų indėlį rengiant NATO viršūnių susitikimą 1 statutiniam valstybės tarnautojui pareikšta Ministrės Pirmininkės padėka.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 1 statutinis valstybės tarnautojas paskatintas papildomomis mokamomis atostogomis.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 1 statutinis valstybės tarnautojas paskatintas BPC vardine dovana.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą bei BPC 20 metų įkūrimo proga:
●  VRM 1-ojo laipsnio atminimo ženklu „Tėvynės labui“ apdovanotas 1 statutinis valstybės tarnautojas,
●  VRM 2-ojo laipsnio atminimo ženklu „Tėvynės labui“ apdovanoti 5 statutiniai valstybės tarnautojai,
●  Vidaus reikalų ministro padėka skirta 2 statutiniams valstybės tarnautojams,
●  VPGT pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“ apdovanoti 6 statutiniai valstybės tarnautojai,
●  PAGD prie VRM direktoriaus vardine dovana apdovanotas 1 statutinis valstybės tarnautojas,
●  PAGD prie VRM direktoriaus padėka skirta 2 statutiniams valstybės tarnautojams ir 3 darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį,
●  Lietuvos policijos generalinio komisaro padėka skirta 2 statutiniams valstybės tarnautojams,
●  BPC viršininko padėka skirta 4 statutiniams valstybės tarnautojams, 2 karjeros valstybės tarnautojams ir 2 darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį,
●  BPC vardine dovana apdovanoti 16 statutinių valstybės tarnautojų, 3 karjeros valstybės tarnautojai ir 2 darbuotojai, dirbantys pagal darbo sutartį,
●  papildomos mokamos atostogos skirtos 4 statutiniams valstybės tarnautojams, 2 karjeros valstybės tarnautojams ir 3 darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 1 statutinis valstybės tarnautojas apdovanotas VPGT pasižymėjimo ženklu „Už garbingą tarnybą“, žyminčiu 15 tarnybos metų.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą ir išėjimo į pensiją proga 1 statutinis valstybės tarnautojas apdovanotas BPC vardine dovana.
 

IV ketvirtis

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 1 statutinis valstybės tarnautojas paskatintas BPC viršininko padėka ir 1 statutinis valstybės tarnautojas BPC vardine dovana.

Už gerą darbo pareigų vykdymą, našų ir nepriekaištingą darbą 1 darbuotojas, dirbantis pagal darbo sutartį, paskatintas BPC vardine dovana.

Už ilgametį nepriekaištingą darbą, profesionalumą, darbo rezultatus ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 1 statutinis valstybės tarnautojas apdovanotas BPC vardine dovana.

Už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą 1 statutinis valstybės tarnautojas apdovanotas VPGT pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus gyventojų saugai“.

 

Atnaujinimo data: 2024-01-18