BDAR

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti
Uždaryti

Naujienos

Smurtas artimoje aplinkoje.jpg
2021 05 05
Tyla telefono ragelyje įspėjo apie smurtą artimoje aplinkoje

Kai skaitome policijos įvykių suvestines, jose atsispindi tik tai, ką nustato policija. Paprastai į jas nepatenka aplinkybės, kuriomis buvo gauti pagalbos prašymai, nors kai kurios istorijos vertos to, kad būtų aprašytos.

zvaigzde.jpg
2021 05 04
Šv. Florijono dienos proga apdovanotos Bendrojo pagalbos centro pareigūnės

2021 m. gegužės 4-ąją tradiciškai buvo minima ugniagesių globėjo Šv. Florijono diena. Ta proga buvo apdovanota daug valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų ir darbuotojų. Tarp jų buvo ir trys Bendrojo pagalbos centro pareigūnės.

skiepas.jpg
2021 04 23
Vyksta Bendrojo pagalbos centro darbuotojų vakcinacija

Prasidėjus aktyviam vidaus tarnybos pareigūnų ir kitų gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas vykdančių darbuotojų skiepijimui nuo COVID-19, į šią prioritetinę grupę pateko ir Bendrojo pagalbos centro darbuotojai – 27 procentai jų jau gavo pirmąjį skiepą.

microsoft-teams-title.jpg
2021 04 22
Bendrojo pagalbos centro darbuotojai sėmėsi žinių Vadovybės apsaugos tarnybos surengtuose mokymuose

2021 m. balandžio 15 ir 22 dienomis Bendrojo pagalbos centro darbuotojams buvo surengti mokymai apie pavienių asmenų įspėjamojo elgesio formas ir saugaus bendravimo su tokiais asmenimis principus.

Struktūra ir kontaktai

contact-image

Audrius Čiuplys

Viršininkas

Įstaigos kontaktai

Petro Vileišio g. 20A
LT-10302 Vilnius
Tel. (8 5) 239 1904
El. p. info@112.lt 
______________________
El. pašto adresas
neskirtas pranešimams
apie pagalbos poreikį