Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Informacinių technologijų skyrius

 

Saulius Petrauskas

Skyriaus vedėjas

1. Atlikti sutarties Nr. ST18195/F11-38, pasirašytos 2018-10-15, vykdymo priežiūrą ir į Bendrojo pagalbos centro informacinę sistemą (toliau – BPCIS) įkelti atnaujintus žemėlapius.

2. Vilniuje ir Klaipėdoje suvienodinti BPCIS mokomosios aplinkos programinės įrangos Siveillance ELS WEB duomenų bazę su darbinės aplinkos duomenų baze dėl efektyvesnio darbuotojų mokymo.

3. Atlikti adresų registro duomenų (savivaldybių, seniūnijų, gyvenviečių ir gatvių) paruošimo ir įkėlimo į BPCIS programinės įrangos Siveillance ELS WEB duomenų bazę rinkos analizę, parengti viešojo pirkimo techninę specifikaciją ir pateikti derinti PAGD.

4. Parengti techninę specifikaciją viešajam pirkimui dėl netikslinių 112 SMS blokavimo ir pateikti derinti PAGD. Atlikti 112 SMS blokavimo rinkos konsultaciją ir tyrimą.

Jolita Budrevičienė

Vyriausioji specialistė

1. Pagal kompetenciją atlikti vykdomo projekto „Bendrojo pagalbos centro teikiamų paslaugų prieinamumo kurtiesiems tobulinimo“ sutarties Nr. F11-31 vykdymo priežiūrą ir kartu su tiekėju dalyvauti 112 mobilios aplikacijos kūrimo, diegimo ir priėmimo procese.
2. Atlikti 2019 metais Vilniaus, Klaipėdos ir Alytaus skyriuose registruotų gedimų ir pasiūlymų analizę ir tiesioginiam vadovui pateikti siūlymus dėl BPC veiklos gerinimo.
3. Parengti atnaujintos balso įrašymo programinės įrangos Retia ReDAT eXperience ir telefoninės programinės įrangos Unify OpenScape ContactCenter V9 naudotojų instrukcijas ir apmokyti dirbti BPC administracijos darbuotojus.
4. Paruošti ir sukonfigūruoti BPCIS programinę įrangą Siveillance ELS WEB dėl Utenos priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdymo perdavimo Alytaus skyriui.
5. BPCIS ataskaitų modulyje sukurti naujas ataskaitas dėl pasikeitusio Policijos klasifikatoriaus ir greitosios medicinos pagalbos skambučių trumpaisiais telefono numeriais administravimo perėmimo Bendrajame pagalbos centre.

Artūras Laime

Vyriausiasis specialistas

1. Atlikti ir su Valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos duomenų apsaugos pareigūnu suderinti 112 mobiliosios programėlės poveikio duomenų apsaugai vertinimą.
2. Statistikos departamentui pateikti duomenų ataskaitą apie informacinių technologijų panaudojimą Bendrajame pagalbos centre.
3. Atnaujinti ir nauja redakcija patvirtinti 2018 m. balandžio 6 d. įsakymu Nr. 41V-38 patvirtintas Asmens duomenų tvarkymo BPCIS taisykles.
4. Atlikti BPCIS saugos atitikties ir rizikos vertinimus.
5. Atlikti BPCIS veiklos tęstinumo valdymo plano veiksmingumo bandymą.

Egidijus Grinkevičius

Vyriausiasis specialistas

1. Atlikti Bendrojo pagalbos centro ir paslaugų tiekėjo sutarties Nr. F11-25, pasirašytos 2019-08-22, vykdymo priežiūrą ir kartu su tiekėjų dalyvauti HiPath telefoninės stoties techninės ir programinės įrangos diegime Klaipėdos skyriuje.

2. Atlikti nenaudojamos turimos techninės įrangos tolimesnio tinkamumo panaudojimo analizę ir pateikti ataskaitą ir išvadas.

3. Kartu su Informatikos ir ryšių specialistais atlikti rezervinio 4G mobilaus duomenų perdavimo ryšio pajungimo ir testavimo darbus Klaipėdos skyriuje.

4. Organizuoti 1 komandų kontrolės centro pervežimą ir pajungimą iš Klaipėdos skyriaus į Alytaus skyrių.

Andrej Turlinskij

Vyresnysis specialistas

1. Atlikti Bendrojo pagalbos centro ir paslaugų tiekėjo sutarties Nr. F11-25, pasirašytos 2019-08-22, vykdymo priežiūrą ir kartu su tiekėju dalyvauti HiPath telefoninės stoties techninės ir programinės įrangos diegime Vilniaus skyriuje.
2. Atlikti Bendrojo pagalbos centro naudojamos organizacinės, kompiuterinės technikos bei programinės įrangos ir telekomunikacinės įrangos priežiūrą (įrangos konfigūravimas, veikimo sutrikimų šalinimas, techninės profilaktikos atlikimas).
3. Išsiaiškinti Motorolos tinklo pajungimo galimybes ir kaštus Alytaus skyriuje ir organizuoti komandų kontrolės centrų pervežimą ir pajungimą iš Vilniaus skyriaus į Alytaus skyrių.
4. Sukurti Bendrajame pagalbos centre naudojamų serverių komponentų apkrovos būsenų stebėjimo sistemą (įrankį).

Diana Rovaitė

Vyriausioji specialistė

1. BPCIS naudotojų prisijungimo vardų ir slaptažodžių sukūrimas Lietuvos policijos darbuotojams.
2. PGT resursų tipų atitikimo PGT resursų buvimo vietoms BPCIS Vilniuje ir Klaipėdoje sutikrinimas.
3. Gatvių ir gyvenviečių pavadinimų su nosinėmis raidėmis sinonimų sukūrimas BPCIS Vilniuje ir Klaipėdoje.
4. Teminių objektų BPCIS Vilniuje ir Klaipėdoje adresų su koordinatėmis sutvarkymas pagal VĮ Registrų centro duomenis.
5. Pagal PKKS pateiktą poreikį PIN objektų parengimas pagal BPCIS duomenų struktūrą ir įkėlimas į BPCIS Vilniuje ir Klaipėdoje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-03-03