Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Cat Under A Car.jpg
2020 08 05
Ugniagesiams gelbėtojams teko gelbėti smalsią katę

Katės yra smalsūs bei aktyvūs gyvūnai ir dėl šių savo savybių neretai patenka į situacijas, kai jų sveikatai ar gyvybei ima grėsti pavojus. Neseniai Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 6-osios komandos ugniagesiams teko gelbėti vieną smalsią katę, įstrigusią automobilio variklio skyriuje.

10759.jpg
2020 07 10
Bendrajame pagalbos centre vyko Lietuvos kurčiųjų draugijos ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centro surengtos paskaitos

2020 m. liepos 9 d. Bendrajame pagalbos centre lankėsi Lietuvos kurčiųjų draugijos ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centro atstovai, kurie skaitė pranešimus Bendrojo pagalbos centro administracijos bei pamainų darbuotojams.

DSC_0909.JPG
2020 06 26
Sukurta mobilioji programėlė, leisianti klausos negalią turintiems asmenims lengviau išsikviesti skubią pagalbą

Nuo 2020 m. liepos 1 d. pradės veikti Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numerio 112 mobilioji programėlė. Klausos negalią turintiems asmenims skirta programėlė šį penktadienį pristatyta Vidaus reikalų ministerijoje.

telephone_headset.jpg
2020 06 18
Lemtingas vadybininkės skambutis

Prieš savaitę Ukmergėje nutiko netikėta istorija. Telefoninio pokalbio su kliente metu vienos įmonės vadybininkė suprato, kad moteriai sutriko sveikata. Ji nedvejodama pranešė apie nelaimę numeriu 112 ir  laiku iškviestos skubiosios pagalbos tarnybos padėjo rimtą sveikatos sutrikimą patyrusiai moteriai.

gestu kalbos vertimas.jpg
2020 06 17
Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Lietuvių gestų kalbos vertimo centru

2020 m. birželio 16 d. buvo pasirašyta Bendrojo pagalbos centro ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centro sutartis, kuria  įsipareigota bendradarbiauti priimant vaizdo skambučius iš klausos negalią turinčių mobiliosios programėlės vartotojų.

112_VND.jpg
2020 06 03
Dar kartą apie skambinančiojo buvimo vietos nustatymą Lietuvoje

Lietuvos policijai išplatinus pranešimą apie galimai jėga į automobilį įsodintą merginą, socialinių tinklų vartotojams kilo daug klausimų dėl vietos nustatymo sistemos veikimo Lietuvoje. Bendrasis pagalbos centras teikia savo atsakymus į dažniausiai pasitaikiusius klausimus.

IMG_2311.JPG
2020 05 22
Kviečiant skubią pagalbą svarbu neiššvaistyti brangaus laiko

Bendrojo pagalbos centro operatoriai su nerimu stebi tendenciją, kad dažnai skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112  skambinama ne iš įvykio vietos. Tokiais atvejais prarandama daug laiko ir nukenčia operatyvumas.

gestu kalba.jpg
2020 05 18
Darbinis susitikimas dėl būsimo bendradarbiavimo su Lietuvių gestų kalbos vertimo centru

2020 m. gegužės 15 d. vyko Bendrojo pagalbos centro ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centro vadovų susitikimas, kurio metu aptartas būsimas bendradarbiavimas priimant pagalbos prašymus iš klausos negalią turinčių 112 programėlės naudotojų.

93687.jpg
2020 04 22
Bendrojo pagalbos centro pareigūnė priglaudė ugniagesių išgelbėtą kačiuką

Naktį gesindami gaisrą Ukmergėje, ugniagesiai gelbėtojai rado mažą kačiuką. Jis buvo netekęs mamos, labai silpnas ir net nebuvo aišku, ar išgyvens... Pasirūpinti beglobiu kačiuku pasisiūlė viena iš Bendrojo pagalbos centro pareigūnių – pajėgų valdytoja Svetlana.

1203524532.jpg
2020 04 14
Bendrojo pagalbos centro darbuotojai bus tiriami prioriteto tvarka

Siekiant užkirsti kelią tolimesniam koronaviruso (COVID-19) plitimui, Bendrojo pagalbos centro operatoriai, kurie priima skubiosios pagalbos prašymus telefono numeriu 112, bus tiriami prioriteto tvarka laboratorijose, kaip ir kiti būtinųjų tarnybų specialistai.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 Pirmyn