Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

 


Bendrajame pagalbos centre vyko Lietuvos kurčiųjų draugijos ir Lietuvių gestų kalbos vertimo centro surengtos paskaitos

Data

2020 07 10

Įvertinimas
0
10759.jpg


2020 m. liepos 9 d. Bendrajame pagalbos centre (BPC) lankėsi Lietuvos kurčiųjų draugijos (LKD) prezidentas Kęstutis Vaišnora, Lietuvių gestų kalbos vertimo centro (LGKVC) direktorė Ramunė Leonavičienė ir LGKVC direktoriaus pavaduotojas Arūnas Bražinskas, kurie skaitė pranešimus BPC administracijos bei pamainų darbuotojams.

BPC darbuotojai buvo supažindinti su kurčiųjų bendruomene, jos kultūra, lietuvių gestų kalba ir gestų kalbos vertėjų darbo specifika. Jie ne tik sužinojo daug įdomios informacijos, buvo pamokyti gestų kalbos ženklų, bet ir galėjo užduoti savo klausimus, aktyviai dalyvauti diskusijose su svečiais.

Mokymai buvo surengti BPC administracijos iniciatyva, nes, liepos 1 d. pradėjus teikti paslaugas kurtiesiems mobiliąja programėle, kilo klausimų apie efektyvų darbuotojų bendravimą su kurčiaisiais, taip pat lietuvių gestų kalbos vertėjų darbo ypatybes. Tikimasi, kad įgytos žinios ne tik padės stiprinti tarpusavio supratimą, bet ir bus labai naudingos kasdieniame darbe teikiant paslaugas kurtiesiems.